Samsung ViewFinity S6 LS34C652VAUXEN 34" Wide Quad HD 100Hz Curved VA monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
Hoofdafbeelding 0
7x
De Samsung ViewFinity S6 LS34C652VAUXEN is een 34-inch UWQHD monitor met een resolutie van 3440 x 1440 pixels en een verversingssnelheid van 100 Hz. Het VA-paneel biedt een gebogen scherm en HDR10-ondersteuning voor een levendige weergave. Met een reactietijd van 5 ms en een 21:9 beeldverhouding is deze monitor geschikt voor zowel productiviteit als entertainment. De ingebouwde USB-C-aansluiting zorgt voor eenvoudige verbinding met verschillende apparaten.
Merk Samsung
ResolutieklasseUWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeVA
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsAugustus 2023
Garantie24 maanden
Toon meer
429,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 21:9
Grootte beeld (horizontaal) 79,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse UWQHD
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega DCR
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.232 mm
Quantum-dotkleurtechnologie ✖︎
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 280 cd/m²
Schermkromming 1000 R
sRGB-dekking (gemiddeld) 115 procent
Contrast Statisch 3.000 : 1
Vernieuwingsfrequentie-optimalisator ✖︎
Prestatie
Adaptief beeld✓︎
Sync Technologie AMD FreeSync
Doorgelust ✖︎
Game modus ✖︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Lage invoervertraging ✖︎
Meervoudige weergave ✖︎
Soort voeding Intern
Tap View ✖︎
TV Plus ✖︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning ✖︎
Wireless Dex ondersteuning ✖︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Gemiddeld vermogen 5 W
Poorten & interfaces
Hoeveelheid Thunderbolt ports 0
DisplayPort in 1 x
Aantal DisplayPort-uitgangen 0
HDMI in 1 x
Aantal Micro HDMI poorten 0
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.2
Hoofdtelefoon uit✓︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Audio
Adaptive Sound Control (ASC) ✖︎
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -2 - 20°
Black eQualizer functie ✖︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Scharnier ✖︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (DPMS) 0,5 W
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 51 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 32 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 32 W
Vermogensverbruik (max) 200 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 806.6 mm
Breedte ( zonder voet ) 806,6 mm
Diepte 241 mm
Diepte ( zonder voet ) 125 mm
Gewicht 8.10 kg
Gewicht (zonder voet) 5,3 kg
Hoogte 561.5 mm
Hoogte (zonder voet ) 369,4 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W