Je bent nog niet ingelogd
AOC B3 CU34B3E 34" Wide Quad HD 120Hz VA monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De AOC B3 CU34B3E is een 34 inch ultrawide monitor met WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een 21:9 schermverhouding biedt dit curved VA-paneel extra werkruimte voor multitasking en gaming. De 120Hz verversingsfrequentie en 4ms reactietijd zorgen voor vloeiende beeldweergave, terwijl HDR10-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit zorgt. Het gebogen design past zich aan uw zichtlijn aan voor immersieve viewing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | AOC |
| Resolutieklasse | WQHD |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Paneel Type | VA |
| HDR Type | HDR10 |
| Reactietijd | 4 ms |
| Curved | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adobe RGB dekking | 98,3 procent |
| Backlight type | W-LED |
| Paneel Type | VA |
| Curved | ✓︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 34.0 inch (86.4cm) |
| Schermverhouding | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 50000000:1 |
| DDC/CI | ✓︎ |
| Frequentiebereik horizontaal | 30 - 190 kHz |
| Frequentiebereik verticaal | 48 - 120 Hz |
| Gleurengamma DCI-P3 | 91,3 procent |
| Grootte beeld (horizontaal) | 79,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,4 cm |
| Resolutieklasse | WQHD |
| HDR | ✓︎ |
| HDR Type | HDR10 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Pixelafstand | 0.232 mm |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 3440 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 4 ms |
| Schermkromming | 1500 R |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 114,7 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.500 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frameloos ontwerp | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 1 x |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| USB Power Delivery | ✖︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 20° |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 86,36 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 46 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroom | 1.5 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 31 W |
| Vermogensverbruik (max) | 53 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 808.1 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 808,1 mm |
| Diepte | 265.3 mm |
| Gewicht | 7.40 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,3 kg |
| Hoogte | 476.7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 368,4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Tsjechisch, Nederlands, Engels, Fins, Frans, Duits, Italiaans, Japans, Koreaans, Kroatisch, Pools, Portugees, Russisch, Spaans, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Picture-in-Picture | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4038986113250 |
| Vendorcode | CU34B3E |
| Artikelnr | 1168413 |
| Merk | AOC |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




