Philips 5000 Series 34B1U5600CH/00 34" Wide Quad HD 120Hz USB-C 100W VA monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De Philips 5000 Series 34B1U5600CH/00 is een ultrawide monitor met 34 inch curved VA-paneel en WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een schermverhouding van 21:9 biedt het uitgebreide werkruimte voor multitasking en creatief werk. De 120Hz vernieuwingsfrequentie zorgt voor vloeiende beeldweergave, terwijl de 4ms reactietijd responsief gamen en videobewerking ondersteunt. USB-C-connectiviteit met 100W stroomlevering maakt dit model ideaal voor professionele setups en laptopgebruikers die één kabel nodig hebben voor beeld, data en voeding.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Philips
ResolutieklasseWQHD
Scherm resolutie3440 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate120 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeVA
Reactietijd4 ms
Curved ✓︎
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsOktober 2022
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type W-LED
Paneel Type VA
Curved✓︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 21:9
Contrast ratio (dynamisch) 50000000:1
DDC/CI✓︎
Frequentiebereik horizontaal 30 - 160 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 100 Hz
Grootte beeld (horizontaal) 79,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,4 cm
Resolutieklasse WQHD
HDR ✖︎
Helderheid 350 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
Marketingnaam dynamische contrastratio SmartContrast
Refresh Rate 120 Hz
NTSC-dekking (normaal) 100 procent
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.232 mm
Pixeldichtheid 110 ppi
Reactietijd 4 ms
Schermkromming 1500 R
sRGB✓︎
sRGB-dekking (gemiddeld) 120 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Component video sync Gescheiden synchronisatie
HDCP✓︎
Kleurdiepte 8 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Mean time between failures (MTBF) 70000 uur
Philips SmartUniformity 93 - 105 procent
Snelle oplaadtechnologie Power Delivery
Soort voeding Intern
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 5 W
Ingebouwde webcam✓︎
Design
Glanstype buitenzijde Getextureerd
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
LED-indicatoren Ingeschakeld, Slaapstand
Gebruik Home en Office
Rand voorzijde Zwart
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 4
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C✓︎
USB Power Delivery✓︎
USB-C Alt DP Modus✓︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2)
Audio
Ingebouwde microfoon✓︎
Ergonomie
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 25°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -180 - 180°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar ✖︎
Schermdiameter in centimeters 86,36 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50 - 60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) g
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 40 kWu
Snel opladen✓︎
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 31 W
Stroomverbruik (typisch) 35 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 807 mm
Breedte ( zonder voet ) 807 mm
Diepte 250 mm
Diepte ( zonder voet ) 110 mm
Gewicht 11.70 kg
Gewicht (zonder voet) 8,04 kg
Hoogte 601 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Kenmerken
HBR3-ondersteuning✓︎
USB Power Delivery Vermogen 100 W