Je bent nog niet ingelogd
DELL UltraSharp U3225QE 31.5" 4K Ultra HD 120Hz IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De DELL UltraSharp U3225QE is een professionele 32-inch 4K monitor met 3840x2160 pixelresolutie en 120Hz verversingsfrequentie. Het IPS-paneel biedt brede kijkhoeken en nauwkeurige kleurweergave, ideaal voor creatief werk en content creation. Met DisplayHDR 600-ondersteuning, 8ms reactietijd en USB-C-connectiviteit combineert deze monitor hoge prestaties met versatiliteit voor professionals.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| HDR Type | DisplayHDR 600 |
| Reactietijd | 8 ms |
| USB-C | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 32.0 inch (81.3cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 275 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 120 Hz |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99 procent |
| Grootte beeld (diagonaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 69,7 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 39,2 cm |
| Resolutieklasse | 4K UHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 450 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR 600 |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 120 Hz |
| Ondersteunde grafische resoluties | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080p, 2160p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.182 mm |
| Pixeldichtheid | 140 ppi |
| Scherm resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Reactietijd | 8 ms |
| Responstijd (min) | 5 ms |
| Schermhelderheid (piek) | 600 cd/m² |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 3.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| Rand voorzijde | Zwart |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| HDMI in | 1 x |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 5 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| Displayport versie | 1.4 |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoon uit | ✓︎ |
| RJ-45 ports hoeveelheid | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| USB-C | ✓︎ |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Horizontaal draaibaar | -30 - 30° |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 68,47 cm |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | g |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 52 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Stroom | 4 A |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 30,5 W |
| Vermogensverbruik (max) | 335 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, Thunderbolt |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (bovenkant) | 7,7 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 7,95 mm |
| Breedte | 713.2 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 713,2 mm |
| Diepte | 215 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 57,5 mm |
| Gewicht | 9.02 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,52 kg |
| Hoogte | 618.9 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 410,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery Vermogen | 120 W |
| Verstelbare hoogte (max) | 15 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (onderkant) | 1,04 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PAIA-versie | GaBi version 1, 2024 |
| Totale Koolstofvoetafdruk | 364 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Arsenicum, Kwik, PVC/BFR |
| HDCP versie | 2.2 |
| KVM switch | ✖︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 27, 3 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 150, 33 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 25, 12 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 161, 25 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397184923399 |
| Vendorcode | DELL-U3225QE |
| Artikelnr | 1156290 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






