Samsung ViewFinity S8 LS37D800UAUXEN 37" 4K IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De Samsung ViewFinity S8 LS37D800UAUXEN is een krachtige 37-inch 4K UHD-monitor met een VA-paneel en HDR10-ondersteuning. Met een resolutie van 3840 x 2160 pixels, een verversingssnelheid van 60 Hz en een reactietijd van 5 ms, biedt deze monitor scherpe, levendige beelden voor een breed scala aan toepassingen, van creatief werk tot entertainment. De ingebouwde USB-C-aansluiting zorgt voor eenvoudige en efficiënte verbinding met verschillende apparaten.
Merk Samsung
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal37.0 inch (94.0cm)
Refresh Rate60 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeVA
USB-C ✓︎
Verkrijgbaar sindsMei 2025
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Eigenschap Waarde
Paneel Type VA
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Grootte beeld (horizontaal) 80,8 cm
Grootte beeld (verticaal) 45,5 cm
Resolutieklasse 4K UHD
Kijkhoek verticaal 178 graden
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Infinity DCR
Refresh Rate 60 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.214 mm
Reactietijd 5 ms
Schermhelderheid (min) 280 cd/m²
sRGB-dekking (gemiddeld) 100 procent
Touchscreen ✖︎
Contrast Statisch 3.000 : 1
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
Hoofdtelefoon uit✓︎
RJ-45 ports hoeveelheid 1
USB-C✓︎
USB oplaadpoort✓︎
Beeld naast beeld (PbP)✓︎
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 92 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 66 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 37 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 37 W
Vermogensverbruik (max) 190 W
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Type standaard HAS standaard
Gewicht en omvang
Breedte 823.9 mm
Breedte ( zonder voet ) 823,9 mm
Diepte 250 mm
Diepte ( zonder voet ) 41,8 mm
Gewicht 8.90 kg
Gewicht (zonder voet) 5,9 kg
Hoogte 648 mm
Hoogte (zonder voet ) 486,5 mm
Kenmerken
USB Power Delivery Vermogen 90 W