ASUS TUF Gaming VG27AQML5A 27" Quad HD 300Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
9x
De ASUS TUF Gaming VG27AQML5A is een 27-inch Quad HD gaming monitor met een verbluffende 300Hz refresh rate en IPS-paneel voor superieure beeldkwaliteit. Met een reactietijd van 1 ms en ondersteuning voor HDR10 en DisplayHDR 400, biedt deze monitor een uiterst soepele en levendige gaming-ervaring. Dankzij de 16:9 beeldverhouding en 2560 x 1440 resolutie, kunnen gamers genieten van gedetailleerde en scherpe beelden die hun gameplay naar een hoger niveau brengen.
Merk Asus
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate300 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400, HDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
EAN4711387919194
Vendorcode90LM0BG0-B02971
Garantie36 maanden
Toon meer
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 223 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 300 Hz
Gleurengamma DCI-P3 95 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400, HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 300 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd 1 ms
Schermhelderheid (piek) 400 cd/m²
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.300 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible, VESA Adaptive Sync
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
VESA Adaptive Sync-ondersteuning✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Geint. USB hub ✖︎
Aantal USB Type-C downstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek 20 - -5°
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar 20 - -20°
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Pivot hoek 90 - -90°
Scharnier✓︎
Schermdiameter in centimeters 68 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 42 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 23 kWu
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 33 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 615 mm
Breedte ( zonder voet ) 615 mm
Diepte 215 mm
Diepte ( zonder voet ) 54 mm
Gewicht 5.80 kg
Gewicht (zonder voet) 3,6 kg
Hoogte 534 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 13 cm
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Product informatie
EAN4711387919194
Vendorcode90LM0BG0-B02971
Artikelnr1160987
MerkASUS
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2025
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
ACT 3 meter 4K@240Hz. 8K@60Hz of 10K@30Hz DisplayPort 2.1 kabel. DP80 UHBR20
. Levertijd:
Meer productinformatie
38x
Vergelijkbare producten
ASUS TUF Gaming VG27AQM5A 27" Quad HD 300Hz IPS Gaming monitor
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
319,00
. Levertijd:
Meer productinformatie
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
319,00
10x
LG Ultragear 27GS85Q-B 27" Quad HD Nano-IPS 200Hz Gaming monitor
135x
KOORUI G2721P 27" Quad HD 200Hz IPS Gaming monitor
HP OMEN 27q 27" Quad HD 165Hz IPS Gaming monitor
100x