ASUS TUF Gaming VG27AQM5A 27" Quad HD 300Hz IPS Gaming monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
10x
De ASUS TUF Gaming VG27AQM5A is een 27-inch Quad HD gaming monitor met een verbluffende 300Hz verversingssnelheid. Met zijn IPS-paneel en 1ms reactietijd biedt dit model uiterst vloeiende gameplay en levendige kleuren. De HDR10-ondersteuning zorgt voor diepere zwarten en levendigere contrasten. Dankzij de 16:9 beeldverhouding en 2560x1440 resolutie kunt u genieten van een immersieve en gedetailleerde visuele ervaring.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Asus
ResolutieklasseQHD
Scherm resolutie2560 x 1440 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate300 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsMei 2025
EAN4711387860113
Vendorcode90LM0BG0-B01971
Garantie36 maanden
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen:
319,00
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
36 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 223 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 300 Hz
Gleurengamma DCI-P3 95 procent
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
Resolutieklasse QHD
HDR✓︎
Helderheid 300 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 95 procent
Kleurstandaard gamut DCI-P3
LED backlight✓︎
Refresh Rate 300 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.233 mm
Reactietijd 1 ms
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.300 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible
Game modus✓︎
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Laag-blauw-licht-technologie✓︎
Soort voeding Intern
Multimedia
Geintegreerde Speakers✓︎
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 4 W
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kabelslot sleuf type Kensington
Kleur Product Zwart
Gebruik Gaming
VESA-montage✓︎
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Type aansluitplug 3,5 mm
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 20°
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot✓︎
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Horizontaal draaibaar -20 - 20°
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 45 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 33 W
Inhoud van de verpakking
Afneembare standaard✓︎
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 615 mm
Breedte ( zonder voet ) 615 mm
Diepte 214 mm
Diepte ( zonder voet ) 54 mm
Gewicht 4.60 kg
Gewicht (zonder voet) 3,6 kg
Hoogte 455 mm
Hoogte (zonder voet ) 367 mm