LG Ultrawide 29U511A-B 29" IPS Wide Full HD monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
4x
De LG 29U511A-B is een 29 inch IPS-monitor met een WFHD-resolutie van 2560 x 1080 pixels. Met zijn 21:9 beeldverhouding, 100 Hz verversingssnelheid en HDR10-ondersteuning biedt hij een breed, vloeiend en kleurrijk beeld. De reactietijd van 5 ms zorgt voor soepele bewegingen, waardoor de monitor geschikt is voor diverse toepassingen zoals multimedia, productiviteit en licht gaming.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseWFHD
Scherm resolutie2560 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal29.0 inch (73.7cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd5 ms
Verkrijgbaar sindsJuli 2025
EAN8806096534601
Vendorcode29U511A-B.AEU
Garantie24 maanden
Toon meer
159,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Antireflectiescherm✓︎
Backlight type Edge-Lit
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 21:9
Resolutieklasse WFHD
HDR✓︎
Helderheid 350 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight ✖︎
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.26 mm
Pixeldichtheid 96 ppi
Reactietijd 5 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Touchscreen ✖︎
Type reactietijdmeting GTG (Gray to Gray)
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
HDCP✓︎
Kleurdiepte 24 Bit
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer, Crosshair
VESA Adaptive Sync-ondersteuning ✖︎
Multimedia
Geintegreerde Speakers ✖︎
Ingebouwde webcam ✖︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub ✖︎
Aantal USB Type-B-upstreampoorten 0
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Bluetooth ✖︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit✓︎
Mini DisplayPort kwantiteit 0
USB-C ✖︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Draaibaar✓︎
Portretstand ✖︎
Hoogte verstelbaar ✖︎
Kantelbaar✓︎
On Screen Display (OSD) ✖︎
Scharnier ✖︎
Schermdiameter in centimeters 73 cm
Verbeterd kabelbeheer✓︎
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) F
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 22 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 20 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,3 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 688.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 688,5 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 76,9 mm
Gewicht 5.10 kg
Gewicht (zonder voet) 4 kg
Hoogte 408.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 313,4 mm