LG Ultrawide 34U511A-B 34" Wide Full HD IPS monitor
Uit eigen voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
5x
De LG 34U511A-B 34" Wide Full HD IPS-monitor is een krachtig en veelzijdig model dat de ideale keuze is voor productiviteit, entertainment en gaming. Met zijn WFHD-resolutie van 2560 x 1080 pixels, 100 Hz verversingssnelheid en IPS-paneel biedt hij een scherp, levendig en responsief beeld. De 21:9 breedbeeldverhouding en ondersteuning voor HDR10 en DisplayHDR 400 maken dit model tot een aantrekkelijke optie voor liefhebbers van multimedia-entertainment en visueel werk.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk LG
ResolutieklasseWFHD
Scherm resolutie2560 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal34.0 inch (86.4cm)
Refresh Rate100 Hz
Schermverhouding21:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeDisplayHDR 400, HDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsSeptember 2025
EAN8806096520826
Vendorcode34U511A-B.AEU
Garantie24 maanden
Toon meer
209,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Aanrader
popupstoreicon
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda info-icon
30 dagen bedenktermijn!
24 maanden garantie!
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Backlight type Edge-Lit
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 21:9
Resolutieklasse WFHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type DisplayHDR 400, HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 99 procent
Kleurstandaard gamut sRGB
LED backlight✓︎
Refresh Rate 100 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 21:9
Pixelafstand 0.312 mm
Pixeldichtheid 96 ppi
Reactietijd 1 ms
Schermhelderheid (piek) 320 cd/m²
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
HDCP✓︎
Knippervrije technologie✓︎
Merkspecifieke technologieën Black Stabilizer, Crosshair
Vermindering van bewegingsonscherpte✓︎
Design
Kleur Product Zwart
Gebruik Home en Office
VESA-montage✓︎
Poorten & interfaces
DisplayPort in 1 x
HDMI in 1 x
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-C-upstreampoorten 1
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit✓︎
Audio
Ingebouwde microfoon ✖︎
Ergonomie
Kantelbaar✓︎
Scharnier ✖︎
Schermdiameter in centimeters 87 cm
VESA montage afmetingen 100 x 100
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 39,6 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 28,9 kWu
Jaarlijks energieverbruik 45 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 31 W
Inhoud van de verpakking
Batterijen voor afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Gebruikershandleiding✓︎
HDMI-kabellengte 1,8 m
Meegeleverde kabels HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 816.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 816,5 mm
Diepte 220 mm
Diepte ( zonder voet ) 45,5 mm
Gewicht 7.60 kg
Gewicht (zonder voet) 6 kg
Hoogte 486.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 365,3 mm
Kenmerken
Zwenkarm✓︎
Overige specificaties
Energie-efficiëntieklasse (oud) A
Beheerfuncties
Smart modes Energiebesparend
Technische details
HDCP versie 2.2
KVM switch ✖︎
Ophangsysteem voor aan de muur✓︎
Stroomadapter inbegrepen✓︎
Verpakking
Afstandsbediening inbegrepen ✖︎
Product informatie
EAN8806096520826
Vendorcode34U511A-B.AEU
Artikelnr1163982
MerkLG
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vaak samen gekocht met
HP USB-C dock G5 100W Power Delivery
50x
. Levertijd:
Meer productinformatie
50x
ACT USB4 80Gbps Thunderbolt 5 240W USB Type-C kabel, USB-IF gecertificeerd, 1,5 meter
. Levertijd:
Meer productinformatie
5x
Logitech Webcam C922 Pro Stream
61x
61x
ACT Monitorarm max 32" met laptophouder, 1 scherm
12x