Je bent nog niet ingelogd
DELL SE2726H computer 68,6 cm (27") 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Dell SE2726H is een 27-inch Full-HD monitor met een native resolutie van 1920 x 1080 pixels en een zeer snelle verversingsfrequentie van 144 Hz. Het IPS-paneel met 16:9 beeldverhouding biedt scherpe afbeeldingen en uitstekende kleurweergave. Met een reactietijd van 8 ms is deze monitor geschikt voor verschillende toepassingen. De 68,6 cm grote schermdiagonaal zorgt voor een aangename kijkervaring bij zowel werk als entertainment.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Dell |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Paneel Type | IPS |
| Reactietijd | 8 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 5397321028734 |
| Vendorcode | DELL-SE2726H |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Backlight type | Edge LED |
| Paneel Type | IPS |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 16.7M |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 170 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 145 Hz |
| Paneel Hoofdtype | IPS |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Resolutieklasse | Full-HD |
| HDR | ✖︎ |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✓︎ |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| NTSC-dekking (normaal) | 72 procent |
| Ondersteunde grafische resoluties | 720 x 400, 640 x 480 (VGA), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 1024 (SXGA), 1600 x 900, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 480p, 576p, 720p, 1080p |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.311 mm |
| Pixeldichtheid | 81 ppi |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Reactietijd | 8 ms |
| Responstijd (min) | 4 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Contrast Statisch | 1.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync |
| HDCP | ✓︎ |
| Knippervrije technologie | ✓︎ |
| Laag-blauw-licht-technologie | ✓︎ |
| Soort voeding | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Home en Office |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Voetenkleur | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI in | 2 x |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoon uit | ✖︎ |
| Geint. USB hub | ✖︎ |
| USB-C | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bereik kantelhoek | -5 - 21° |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✖︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Verbeterd kabelbeheer | ✓︎ |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 15 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Vermogensverbruik (max) | 35 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare standaard | ✓︎ |
| HDMI-kabellengte | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI |
| Staander inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (bovenkant) | 6,6 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 6,6 mm |
| Breedte | 611.1 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 611,1 mm |
| Diepte | 199.9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 49,2 mm |
| Gewicht | 4.20 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,61 kg |
| Hoogte | 453.7 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 361,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bezel breedte (onderkant) | 1,34 cm |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PAIA-versie | GaBi version 2, 2025 |
| Totale Koolstofvoetafdruk | 161 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | PVC/BFR, Arsenicum, Kwik |
| HDCP versie | 1.4 |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 6, 6 |
| Koolstofuitstoot, energieverbruik (kg CO2e) | 68, 75 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 12, 56 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 73, 26 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5397321028734 |
| Vendorcode | DELL-SE2726H |
| Artikelnr | 1168230 |
| Merk | Dell |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯






