Je bent nog niet ingelogd
LG 27GX700A-B computer 67,3 cm (26.5") 2560 x 1440 Pixels Quad HD OLED Zwart monitor
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De LG 27GX700A-B is een 27-inch gaming monitor met QHD-resolutie (2560 x 1440 pixels) en OLED-technologie voor uitstekende beeldkwaliteit. Met een indrukwekkende 280 Hz verversingssnelheid en ultra-snelle reactietijd van 0,03 ms is dit toestel ideaal voor competitieve gamers die fluweel-soepele bewegingen en minimale lag nastreven. Het 16:9 formaat biedt een comfortabele kijkhoek. Dit premium display combineert high-performance specificaties met geavanceerde paneel-technologie voor professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | LG |
| Resolutieklasse | QHD |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Paneel Type | OLED, WOLED |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 8806096555293 |
| Vendorcode | 27GX700A-B.AEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Energielabel
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antireflectiescherm | ✓︎ |
| Paneel Type | OLED, WOLED |
| Curved | ✖︎ |
| Aantal kleuren | 1.07B |
| Scherm Diagonaal | 27.0 inch (68.6cm) |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Gleurengamma DCI-P3 | 99,5 procent |
| Resolutieklasse | QHD |
| HDR | ✓︎ |
| Helderheid | 335 cd/m² |
| HDR Type | DisplayHDR True Black 500, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Kijkhoek horizontaal | 178 graden |
| Kijkhoek verticaal | 178 graden |
| LED backlight | ✖︎ |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Pixelafstand | 0.23 mm |
| Scherm resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Reactietijd | 0.03 ms |
| Touchscreen | ✖︎ |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Contrast Statisch | 1.500.000 : 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sync Technologie | AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-SYNC Compatible |
| Merkspecifieke technologieën | Black Stabilizer, Crosshair |
| Soort voeding | Extern |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✖︎ |
| Ingebouwde webcam | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Gebruik | Gaming |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort in | 1 x |
| HDMI in | 2 x |
| Geint. USB hub | ✓︎ |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| HDMI | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Portretstand | ✓︎ |
| Draaibaar | ✓︎ |
| Hoogte verstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| Scharnier | ✓︎ |
| Schermdiameter in centimeters | 67,32 cm |
| VESA montage afmetingen | 100 x 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 25 kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 23 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 23 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte ( zonder voet ) | 605,2 mm |
| Breedte | 605,2 mm |
| Diepte | 249.1 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,3 mm |
| Gewicht | 9.00 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,8 kg |
| Hoogte | 469.3 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 351 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Formaat digitaal signaal | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806096555293 |
| Vendorcode | 27GX700A-B.AEU |
| Artikelnr | 1168307 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd
✚
Vergelijkbare producten
❮
❯





