ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A 27" Full HD 520Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
De ASRock Phantom Gaming PG27FFX2A is een 27 inch Full HD gaming monitor met een verbluffende ververssnelheid van 520 Hz en IPS-paneel. Deze monitor biedt een ultrasnelle reactietijd van 1 ms, waardoor gamers kunnen profiteren van een vloeiende en responsieve gaming-ervaring. Met ondersteuning voor DisplayHDR 400 levert dit scherm heldere en levendige beelden, perfect voor immersieve gaming.
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate520 Hz
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsNovember 2025
EAN4710483947315
Vendorcode90LXA0M0-A0E0A0J
Specificaties
Alle specificaties
Resolutieklasse Full-HD
KVM switch ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Refresh Rate 520 Hz
HDR Type DisplayHDR 400
Pixelafstand 0.311 mm
Contrast Statisch 1.000 : 1
Helderheid 400 cd/m²
Geintegreerde Speakers✓︎
Geint. USB hub✓︎
Sync Technologie AMD FreeSync Premium
VESA montage afmetingen 100 x 100
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI
HDMI in 2 x
HDMI versie 2.1
DisplayPort in 1 x
Displayport versie 1.4
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte 542 mm
Breedte 614 mm
Diepte 258 mm
Gewicht 7.70 kg
Kleur Product Zwart
EAN4710483947315
Vendorcode90LXA0M0-A0E0A0J
Artikelnr1718147
Garantie36 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
ASRock Phantom Gaming PG27FFX1B 27"Full HD 520Hz IPS Gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
KOORUI G2711P 27" Full HD 200Hz IPS Gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
AOC G2 AG276FK 27" Full HD IPS Gaming monitor
HP OMEN 27" Full HD 165Hz IPS Gaming monitor
7x