LG UltraGear 27GR93U-B 27" Ultra HD 144Hz IPS monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
Hoofdafbeelding 0
59x
De LG UltraGear 27GR93U-B is een krachtige 27-inch 4K UHD-monitor met een resolutie van 3840 x 2160 pixels, een verversingssnelheid van 144 Hz en een reactietijd van 1 ms. Met het IPS-paneel en ondersteuning voor HDR10 biedt deze monitor een levendige en nauwkeurige beeldkwaliteit, ideaal voor professionele en gaming-toepassingen.
Merk LG
Resolutieklasse4K UHD
Scherm resolutie3840 x 2160 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate144 Hz
Schermverhouding16:9
Paneel TypeIPS
HDR TypeHDR10
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsJuli 2023
EAN8806084254399
Vendorcode27GR93U-B.AEU
Ga naar
Omschrijving
Curved ✖︎
Aantal kleuren 1.07B
Schermverhouding 16:9
Resolutieklasse 4K UHD
HDR✓︎
Helderheid 400 cd/m²
HDR Type HDR10
Kijkhoek horizontaal 178 graden
Kijkhoek verticaal 178 graden
Kleurbereik 95 procent
Refresh Rate 144 Hz
Ondersteunde grafische resoluties 3840 x 2160
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.155 mm
Reactietijd 1 ms
Contrast Statisch 1.000 : 1
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync Premium, Nvidia G-SYNC Compatible
DisplayPort in 1 x
HDMI in 2 x
Aantal upstream-poorten 1
Geint. USB hub✓︎
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.4
HDMI✓︎
HDMI versie 2.1
Hoofdtelefoon uit✓︎
USB-C ✖︎
Versie USB-hub 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Audio
Ingebouwde audio decoders DTS:X
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 15°
Portretstand✓︎
Draaibaar✓︎
Hoogte verstelbaar✓︎
Kantelbaar✓︎
Schermdiameter in centimeters 68,5 cm
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) g
Energie-efficiëntieklasse (SDR) F
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 50 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (typisch) 50 W
Vermogensverbruik (max) 55 W
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding✓︎
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613.5 mm
Breedte ( zonder voet ) 613,5 mm
Diepte 253.7 mm
Diepte ( zonder voet ) 51,3 mm
Gewicht 6.40 kg
Gewicht (zonder voet) 4,5 kg
Hoogte 577.7 mm
Hoogte (zonder voet ) 371,6 mm
Kenmerken
Verstelbare hoogte (max) 11 cm
Duurzaamheid
Europees Productregister voor Energielabeling (EPREL) code 1559036
Product informatie
EAN8806084254399
Vendorcode27GR93U-B.AEU
Artikelnr946835
MerkLG
Garantie24 maanden
Verkrijgbaar sindsJuli 2023
Productinformatie
Born to Game
UHD 4K-scherm
Verbluffende gamingbeelden
HDR400 met DCI-P3 95%(typ.)
Voel de daadwerkelijke strijd met echte kleuren
IPS 1ms (GtG)
Overweldigende snelheid in gaming
144Hz-refreshrate
Snel scherm, vloeiende gameplay
Dankzij de hoge snelheid van 144Hz zien gamers het volgende beeld snel en wordt het beeld vloeiend weergegeven. Gamers kunnen snel reageren op tegenstanders en gemakkelijk op een doel richten.
UHD@144Hz van HDMI 2.1
Supersnelle en soepele gaming
De 27GR93U-B kan een refresh rate tot 144Hz halen met HDMI 2.1. Dit betekent dat gamers volledig kunnen genieten van UHD-resolutie en 144Hz via DisplayPort of HDMI.