ASRock Phantom Gaming PG27FFT1B 27" Full HD 180Hz IPS Gaming monitor
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
14x
De ASRock Phantom Gaming PG27FFT1B is een 27-inch Full HD gaming monitor met 180Hz verversingssnelheid voor vloeiend gameplay. Het IPS-paneel biedt uitstekende kleurweergave en breedebeeldhoeken. Met een reactietijd van 1ms en DisplayHDR 400-ondersteuning levert het monitor snelle responsiviteit en verbeterde contrast. De 16:9 beeldverhouding en 1920x1080 resolutie maken het geschikt voor veelzijdige gaming- en werktoepassingen.
Scherm resolutie1920 x 1080 pixels
Scherm Diagonaal27.0 inch (68.6cm)
Refresh Rate180 Hz
Reactietijd1 ms
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN4710483946042
Vendorcode90LXA0D0-A0E1A0V
Antireflectiescherm✓︎
Beeldoppervlakte Antireflectie
Paneel Type IPS
Curved ✖︎
Aantal kleuren 16.7M
Schermverhouding 16:9
Digitale horizontale frequentie 30 - 225 kHz
Digitale verticale frequentie 48 - 180 Hz
Frequentiebereik horizontaal 225 - 225 kHz
Frequentiebereik verticaal 48 - 180 Hz
Resolutieklasse Full-HD
HDR✓︎
Helderheid 450 cd/m²
Kijkhoek verticaal 178 graden
Refresh Rate 180 Hz
Ondersteunde grafische resoluties 1920 x 1080 (HD 1080)
Ondersteunde video-modi 1080p
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Pixelafstand 0.311 mm
Reactietijd 1 ms
sRGB-dekking (gemiddeld) 123 procent
Prestatie
Sync Technologie AMD FreeSync
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 2 W
Gebruik Gaming
Voetenkleur Zwart
Geint. USB hub ✖︎
Mini jack (3.5mm) aansluitingen✓︎
Displayport versie 1.2
HDMI✓︎
HDMI versie 2.0
Hoofdtelefoon uit✓︎
Hoofdtelefoonuitgangen 1
USB-C ✖︎
USB Power Delivery ✖︎
USB-C Alt DP Modus ✖︎
Ergonomie
Bereik kantelhoek -5 - 23°
Portretstand ✖︎
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Stroom 1.5 A
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (PowerSave) 0,5 W
Vermogensverbruik (max) 42 W
HDMI-kabellengte 1,5 m
Meegeleverde kabels DisplayPort, HDMI, Stroomkabel
Snelstartgids✓︎
Staander inbegrepen✓︎
Gewicht en omvang
Breedte 613 mm
Breedte ( zonder voet ) 613 mm
Diepte 225 mm
Diepte ( zonder voet ) 53 mm
Gewicht 4.25 kg
Gewicht (zonder voet) 3,78 kg
Hoogte 368 mm
Hoogte (zonder voet ) 368 mm
Overige specificaties
Lengte stroomkabel 1,5 m
Technische details
KVM switch ✖︎
Video
Video kleurenmodi DCI-P3, sRGB
Product informatie
EAN4710483946042
Vendorcode90LXA0D0-A0E1A0V
Artikelnr962552
MerkASRock
Garantie36 maanden
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd
Hoofdartikel
Vergelijkbare producten
ASRock Phantom Gaming PG27FFT1A 27" Full HD 180Hz IPS Gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
3x
KOORUI G2711P 27" Full HD 200Hz IPS Gaming monitor
. Levertijd:
Meer productinformatie
HP OMEN 27" Full HD 165Hz IPS Gaming monitor
7x