Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti G4 Bullet
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Ubiquiti G4 Bullet is een compacte IP-camera geschikt voor binnen- en buitentoepassing. Met een resolutie van 2688 x 1512 pixels en 24 frames per seconde levert deze camera scherpe beelden. De camera beschikt over nachtvisie voor opnames in donkere omgevingen. Dankzij de bedrade netwerkverbinding van 1000 Mbps is een betrouwbare dataoverdracht gegarandeerd. De wandmontage maakt installatie flexibel. Deze camera vormt een praktische oplossing voor beveiligingsdoeleinden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 2688 x 1512 pixels |
| Framerate | 24 FPS |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 817882029513 |
| Vendorcode | UVC-G4-BULLET |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✖︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 80 ° |
| Kijkhoek verticaal | 60 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totaal aantal megapixels | 4 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| App Beschikbaar | ✓︎ |
| Vaste focus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC, IC, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK04 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Kogel (vorm) |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Energievoorziening | PoE |
| Vermogensverbruik (max) | 4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 458 gram |
| Gewicht (met standaard) | 520 g |
| Lengte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek diagonaal | 111 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videocompressieformaten | H.264 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 2688 x 1512 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Management software | UniFi Protect |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 7,5 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Contrast, Verzadiging, Scherpte |
| Framerate | 24 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 817882029513 |
| Vendorcode | UVC-G4-BULLET |
| Artikelnr | 293912 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
PoE-camera voor binnen en buiten, ontworpen voor optimale nachtelijke bewaking.
2K (4 MP) videoresolutie
Flexibele 3-assige verstelbare houder
IR-nachtzicht van 9 m (30 ft).
Detectie van AI-gebeurtenissen
Neem audio op met een geïntegreerde microfoon
Aansluiten en voeden via PoE
Robuuste metalen behuizing
Weerbestendig (buiten blootgesteld)
2K (4 MP) videoresolutie
Flexibele 3-assige verstelbare houder
IR-nachtzicht van 9 m (30 ft).
Detectie van AI-gebeurtenissen
Neem audio op met een geïntegreerde microfoon
Aansluiten en voeden via PoE
Robuuste metalen behuizing
Weerbestendig (buiten blootgesteld)
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯