Je bent nog niet ingelogd
Ubiquiti G6 Pro Bullet Kogel (vorm) IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Ubiquiti G6 Pro Bullet is een IP-beveiligingscamera die geschikt is voor binnen- en buitengebruik. Deze camera biedt 4K-beeldkwaliteit met een resolutie van 3840 x 2160 pixels bij 30 FPS, wat gedetailleerde opnames mogelijk maakt. De camera kan flexibel aan het plafond of aan de muur worden gemonteerd. Met nachtvisie-functionaliteit biedt de G6 Pro Bullet opnames in slechte lichtomstandigheden. De bedrade Gigabit Ethernet-verbinding van 1000 Mbps zorgt voor een stabiele en snelle netwerkconnectie. Dit maakt de camera een veelzijdige beveiligingsoplossing voor verschillende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ubiquiti |
| Aantal cameras | 1 |
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Framerate | 30 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 810177163244 |
| Vendorcode | UVC-G6-PRO-BULLET-W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| 2-wegs-audio | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 113 ° |
| Ruisonderdrukking | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,2 mm (1 / 1.2") |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Indeling van menselijke en voertuigdoelen | ✓︎ |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 1 |
| Nachtmodus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), Industry Canada (IC), National Defense Authorization Act (NDAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IK code | IK04 |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Bullet |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✓︎ |
| Stroomuitvoer (volt) | 37, 42.5, 48, 54, 57 |
| Energievoorziening | PoE |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 755 gram |
| Lengte | 210 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kentekenplaatherkenning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Brandpuntbereik | 5.9 - 13.8 mm |
| Kijkhoek diagonaal | 52, 134° |
| Kijkhoek verticaal | 25.8 , 61.9° |
| Maximum aperture number | 2, 9 |
| Minimum aperture number | 1, 5 |
| Optische zoom | 2.36 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal microfoons | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtkijker afstand | 40 m |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lichtsensor | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 3840 x 2160 pixels |
| Processormodel | ARM Cortex-A53 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter | 8,58 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpassing van de afbeeldingskwaliteit | Helderheid, Kleurdiepte, Contrast, HDR, Scherpte |
| Framerate | 30 FPS |
| Privézone maskeren | ✓︎ |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Tekstoverlay | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 810177163244 |
| Vendorcode | UVC-G6-PRO-BULLET-W |
| Artikelnr | 974446 |
| Merk | Ubiquiti |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯