Je bent nog niet ingelogd
Eufy Cam C35 4-Cam Kit IP-beveiligingscamera Binnen & buiten 1920 x 1080 Pixels Plafond/wand/bureau
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Eufy Cam C35 4-Cam Kit is een veelzijdige IP-beveiligingscamera-set van Anker, geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Met vier camera's biedt dit systeem uitgebreide dekking van uw woning of bedrijf. Elke camera registreert beelden in 1920 x 1080 pixelresolutie met 15 FPS framerate voor duidelijke surveillance. De camera's zijn eenvoudig te installeren dankzij plafond- en wandmontageopties. Met ingebouwde nachtvisie kunt u uw ruimtes dag en nacht in de gaten houden. Dit complete systeem biedt flexibiliteit en betrouwbare monitoring voor uw veiligheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Anker |
| Aantal cameras | 4 |
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Framerate | 15 FPS |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Wandmontage | ✓︎ |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 194644245634 |
| Vendorcode | E8110425 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio detectie | ✓︎ |
| Audio opname | ✓︎ |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kijkhoek horizontaal | 103.7 ° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Omvang optische sensor | 25,4 / 2,9 mm (1 / 2.9") |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Systeemfuncties intelligente videobewaking (IVS) | Gezichtsherkenning, Menselijke detectie, Detectie van huisdieren, Voertuigdetectie |
| Bewegingsdetectie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal cameras | 4 |
| Field of view (FOV) hoek | 130° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP67 |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Geschikt voor | Binnen, Buiten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PoE ondersteuning | ✖︎ |
| Energievoorziening | Batterijen, Zonne-energie |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd licht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 54.5 mm |
| Hoogte | 83 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal lenzen | 1 |
| Maximum aperture number | 1, 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geintegreerde Speakers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✖︎ |
| Wifi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ingebouwde harde schijf | ✖︎ |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wandmontage | ✓︎ |
| Plafondmontage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dag/nacht modus | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Video resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Zoomcapaciteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Framerate | 15 FPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 194644245634 |
| Vendorcode | E8110425 |
| Artikelnr | 975033 |
| Merk | Anker |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯