Je bent nog niet ingelogd
ASUS ZenWi-Fi BD4 3-pack router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 25 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
2x
De ASUS ZenWi-Fi BD4 3-pack router biedt geavanceerde Wi-Fi 7-technologie voor snelle en betrouwbare draadloze connectiviteit op 2.4GHz en 5GHz-banden. Met een maximale draadloze snelheid van 3600 Mbit/s en bedrade snelheid van 2500 Mbps zorgt dit systeem voor uitstekende prestaties. Het mesh-netwerk stelt je in staat dekking over een groter gebied te bereiken. Met twee netwerkpoorten per unit en het witte design past het systeem in elk interieur. Dit 3-pack routersysteem is geschikt voor huishoudens die behoefte hebben aan uitgebreide netwerkdekking en hoge snelheden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 2 |
| Snelheid draadloos (max) | 3600 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4711387580943 |
| Vendorcode | 90IG0960-MO3C40 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 221,00
laatste 90 dagen: 221,00
195,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
✓
+ 25 EUR Cashback
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 4 x |
| Soort antenne | Intern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Firewall | Firewall |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3-Personal |
| VPN eigenschappen | Instant Guard VPN Client L2TP VPN Client Open VPN VPN Client PPTP VPN Client WireGuard VPN Server IPSec VPN Server Open VPN VPN Server PPTP VPN Server WireGuard VPN Fusion |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningsapps ondersteund | ASUS Router |
| Kleur Product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | Ja, Nee |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 688 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 3600 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2882 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1,5 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 511 gram |
| Hoogte | 140 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Maximale dekking | 603 m² |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IGMP snooping | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Port forwarding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Flash memory | 128 MB |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Frequentie van processor | 1,5 GHz |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernetkabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387580943 |
| Vendorcode | 90IG0960-MO3C40 |
| Artikelnr | 1150806 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Ontvang nu 25 EUR Cashback!
Ontvang nu 25 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Martin88
Eerste review
Geschreven bij: ASUS ZenWi-Fi BD4 2-pack router
Geplaatst: 08-04-2026
5 dagen in bezit
ASUS ZenWi-FI BD4 Router Mesh 2x
Goede prijs, goed verpakt en snel geleverd. Helemaal top!


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 25 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯