Je bent nog niet ingelogd
Synology WRX560 router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
2x
De Synology WRX560 is een geavanceerde router met Wi-Fi 6 technologie, ontworpen voor snelle en betrouwbare netwerkconnectiviteit. Deze router ondersteunt draadloze verbindingen op 2.4GHz en 5GHz frequentiebanden met een maximale snelheid van 2400 Mbit/s. Met vier netwerkpoorten biedt het bedrade verbindingen tot 1000 en 2500 Mbps. De zwarte afwerking geeft het apparaat een moderne uitstraling. Dit model is geschikt voor thuisgebruik en kleine kantooromgevingen die behoefte hebben aan stabiele en snelle netwerkperformance.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Synology |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| Aantal Netwerkpoorten | 4 |
| Snelheid draadloos (max) | 2400 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 1000, 2500 Mbps |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| EAN | 4711174724970 |
| Vendorcode | WRX560 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 244,90
laatste 90 dagen: 244,90
234,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mesh | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3-Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Statische route | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 150 |
| Antenne-ontwerp | Intern |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom, WPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz |
| 6 GHz | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 1 (802.11b), Wi-Fi 2 (802.11a), Wi-Fi 3 (802.11g), Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 600 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 2400 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 10,8 W |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 1000, 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 233 mm |
| Diepte | 194 mm |
| Gewicht | 1350 gram |
| Hoogte | 66 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 512 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Netwerkpoorten | 4 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Glasvezel | RJ-45 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie van processor | 1,4 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP client | ✓︎ |
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Op beleid gebaseerde routering | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711174724970 |
| Vendorcode | WRX560 |
| Artikelnr | 952515 |
| Merk | Synology |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten