Je bent nog niet ingelogd
ASUS RT-BE92U router
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 15 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
44x
De ASUS RT-BE92U is een geavanceerde draadloze router uit de netwerk categorie met ondersteuning voor Wi-Fi 7 standaard. Dit model biedt mesh-functionaliteit voor uitgebreide dekking en beschikt over vijf netwerkpoorten, waaronder een 10 Gigabit verbinding. De router ondersteunt zowel 5 GHz als 6 GHz frequentiebanden met een maximale draadloze snelheid van 5764 Mbit/s. Voor bedrade verbindingen zijn snelheden tot 10 Gbps mogelijk. Het apparaat heeft WPS-functionaliteit voor eenvoudige koppeling en wordt afgeleverd in zwart.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Mesh | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 5 |
| Snelheid draadloos (max) | 5764 Mbit/s |
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 2500, 10000 Mbps |
| WPS | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 199,90
laatste 90 dagen: 199,90
184,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ WIN EEN VAKANTIE!
✓
+ 15 EUR Cashback
✓
+ 25 EURO TEGOED
Ga naar
Specificaties
Acties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| DSL WAN | ✖︎ |
| Ethernet WAN | ✓︎ |
| SIM-kaart slot | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare antennes | ✖︎ |
| Antennes | 4 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedteregeling | ✓︎ |
| Mesh | ✓︎ |
| MU-MIMO-technologie | ✓︎ |
| Quality of Service (QoS) | ✓︎ |
| Reset button | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Filtratie | ✓︎ |
| Firewall | ✓︎ |
| MAC adres filtering | ✓︎ |
| NAT functionality | PPTP Pass-Through L2TP Pass-Through IPSec Pass-Through RTSP Pass-Through H.323 Pass-Through SIP Pass-Through PPPoE Relay |
| Network address translation (NAT) | ✓︎ |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3-Personal |
| URL- filtering | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 5 GHz | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| MAC-adrestabel | 64 entries |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | LAN, Stroom, WAN |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Frequentieband | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| 6 GHz | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Hoogste Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 1032 Mbit/s |
| Snelheid draadloos (max) | 5764 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2882 Mbit/s |
| WLAN-gegevensoverdrachtsnelheid (derde band) | 5764 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 110 - 240 V |
| Output current | 3 A |
| Spanning | 12 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snelheid bedraad | 10, 100, 1000, 10000, 2500 Mbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 247.2 mm |
| Diepte | 101.6 mm |
| Gewicht | 790 gram |
| Hoogte | 287.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | RT-BE92U WiFi 7 Tri-band Router wall mount kit RJ-45 cable Power Adapter Quick Start Guide Warranty Card |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gast netwerk | ✓︎ |
| Dynamic DNS (DDNS) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Mediaserver | ✓︎ |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11be, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ondersteuning voor Samba (opslag) | ✓︎ |
| Poortactivering | ✓︎ |
| Port forwarding | ✓︎ |
| VPN-server | VPN Server IPSec, VPN Server Open VPN, VPN Server PPTP, VPN Server WireGuard |
| Wake-on-LAN | ✓︎ |
| Web-gebaseerd management | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intern geheugen | 1000 MB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Netwerkpoorten | 5 |
| USB aansluiting | USB Type-A |
| Glasvezel | RJ-45 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Flash memory | 256 MB |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Ouderlijk toezicht | ✓︎ |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal processorkernen | 4 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DHCP server | ✓︎ |
| DMZ support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Indicatielampje | ✓︎ |
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✓︎ |
| WPS | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Stations | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387580660 |
| Vendorcode | 90IG0950-MO9A0V |
| Artikelnr | 963466 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
DOE MEE EN WIN EEN VAKANTIE VOOR TWEE!
Plaats nu je bestelling tijdens de No Way Holiday campagne en win één van de No Way Holiday prijzen!
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Doe mee en maak kans op:
1. Hoofdprijs: Een vakantie voor 2 personen t.w.v. EUR 2.500,-
2. De Acer Nitro Blaze 7 Ryzen 7 1TB Handheld Gaming PC t.w.v. EUR 749,-
3. Eén van de 10 exclusieve Megekko strandlakens t.w.v. EUR 19,95 p/stuk
*Bekijk op de actiepagina hoe je mee kan doen aan de winactie!
Klik hier voor de actiepagina.
Ontvang nu 15 EUR Cashback!
Ontvang nu 15 euro cashback bij aankoop van geselecteerde ASUS producten!
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 20-05-2026 t/m 31-08-2026
Claimperiode: 03-06-2025 t/m 30-09-2025
*Cashback is te claimen via ASUS
REVIEW EN ONTVANG 25 EURO GAMESPLANET TEGOED!
Deel je mening met de community!
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Koop een deelnemend ASUS product, publiceer een review over jouw ASUS-product op Tweakers en ontvang 25 euro Gamesplanet tegoed!
Actieperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Claimperiode: 25-03-2026 t/m 30-06-2026
Of zolang de voorraad strekt. OP=OP.
*Beloning is te claimen bij Asus. Claim URL komt op de factuur.
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
SanJM
Eerste review
Geplaatst: 07-04-2026
5 dagen in bezit
Better dan verwacht
Snel, nu stabiel, 10ghz Wan en 2,5 ghz Lan poorten
Geen nog.
Las over de vele problemen met firmware, toch gok genomen i.v.m. de prijs en mogelijkheden met deze router en ook voor de toekomst, heb hem als basis station met een rt-be82u gekoppeld in Mesh wifi connectie, firmware is nu stabiel en geen problemen zover, geen uitval of connectie problemen, zo'n 14 apparaten gekoppeld, incl 3 wifi camera's, wel laatste april firmware erop gezet, totaal tevreden na zo'n 14 dagen gebruik.


+ WIN EEN VAKANTIE!
+ 15 EUR Cashback
+ 25 EURO TEGOED
❮
❯
❮
❯
