Je bent nog niet ingelogd
LogiLink muismat 25x22 Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De LogiLink muismat in zwart biedt een compact en functioneel oppervlak voor uw muis. Met afmetingen van 250 x 220 mm is deze mat ideaal voor bureaus met beperkte ruimte. Het polyester materiaal zorgt voor een stabiele ondergrond en een aangename glijdende beweging. De muismat heeft een dikte van 2 mm, wat een goed evenwicht biedt tussen stabiliteit en comfort. Deze praktische invoerapparaat-accessoire is geschikt voor dagelijks kantoorgebruik en ondersteunt nauwkeurige muisbediening op diverse werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4052792060522 |
| Vendorcode | ID0195 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink muismat 25x22 Zwart
Breedte:
250 mm
Bekijk vergelijking
Huidig
LogiLink muismat 32x27 Zwart
Breedte:
320 mm
Bekijk vergelijking
€ 9,54
LogiLink ID0197 muismat Zwart 45,5x40
Breedte:
455 mm
Bekijk vergelijking
€ 16,95
LogiLink ID0198 muismat groot 89x43,5 Zwart
Breedte:
890 mm
Bekijk vergelijking
€ 16,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060522 |
| Vendorcode | ID0195 |
| Artikelnr | 293453 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯