Je bent nog niet ingelogd
LogiLink ID0197 muismat Zwart 45,5x40
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De LogiLink ID0197 muismat in zwart is een praktische invoertoebehoren voor uw werkstation. Met afmetingen van 455 x 400 mm biedt deze mat voldoende oppervlak voor nauwkeurige muisbediening. Het duurzame polyestermateriaal zorgt voor stabiliteit en bescherming van uw bureauoppervlak. Met een dikte van slechts 2 mm is de mat compact en gemakkelijk vervoerbaar. Ideaal voor kantoor, thuis of onderweg. De muismat combineert functionaliteit met een strak zwart design dat bij elke werkplek past.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Breedte | 455 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 4052792060546 |
| Vendorcode | ID0197 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink muismat 25x22 Zwart
Breedte:
250 mm
Bekijk vergelijking
€ 8,95
LogiLink muismat 32x27 Zwart
Breedte:
320 mm
Bekijk vergelijking
€ 9,54
LogiLink ID0197 muismat Zwart 45,5x40
Breedte:
455 mm
Bekijk vergelijking
Huidig
LogiLink ID0198 muismat groot 89x43,5 Zwart
Breedte:
890 mm
Bekijk vergelijking
€ 16,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Polyester |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 455 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792060546 |
| Vendorcode | ID0197 |
| Artikelnr | 293455 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯