Je bent nog niet ingelogd
Gelid Solutions Nova S - RGB Mousepad
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
5x
De Gelid Solutions Nova S is een hoogwaardig RGB-muismat ontworpen voor gamers en professionals. Met afmetingen van 350x350 mm en een slank profiel van slechts 3 mm past deze mat perfect op elke bureau. Het zwarte kunststof oppervlak biedt uitstekende muiscontrol en duurzaamheid. De geïntegreerde RGB-verlichting voegt een dynamische visuele touch toe aan je gaming setup, terwijl de opdruk extra functionaliteit biedt. Een praktische en stijlvolle aanvulling op je werkplek.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gelid Solutions |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 4897025782488 |
| Vendorcode | MP-RGB-01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gelid Solutions |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Anti-slip | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Dikte | 3 mm |
| EAN | 4897025782488 |
| Vendorcode | MP-RGB-01 |
| Artikelnr | 376159 |
| Merk | Gelid Solutions |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯