Je bent nog niet ingelogd
Steelseries QcK L COD Zombies Edition
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De SteelSeries QcK L COD Zombies Edition is een hoogwaardige muismat uit de collectie invoerapparaten. Met afmetingen van 450 x 400 mm en een dikte van 2 mm biedt deze mat een ruim speeloppervlak. Het zachte stoffen oppervlak zorgt voor optimale muis- en toetsenbordcontrole. De mat is uitgevoerd in zwart en voorzien van een opdruk met het icoontische Call of Duty Zombies design. Ideaal voor gamers en professionals die een betrouwbare muismat zoeken met stijlvolle uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Steelseries |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 5707119062091 |
| Vendorcode | 63449 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Steelseries |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Anti-slip | ✓︎ |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 2 mm |
| EAN | 5707119062091 |
| Vendorcode | 63449 |
| Artikelnr | 973358 |
| Merk | Steelseries |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯