Je bent nog niet ingelogd
Logitech G G102 Lila Gaming Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
De Logitech G G102 Lila is een compacte gaming muis die ontworpen is voor spelers die precisie en responsiviteit nastreven. Met een maximale resolutie van 8000 dpi en een polling rate van 1000 Hz biedt deze muis snelle bewegingsregistratie voor competitieve gameplay. De muis beschikt over 6 programmeerbare knoppen voor aangepaste controle en weegt slechts 85 gram voor comfortabel langdurig gebruik. LED-verlichting voegt een visueel element toe. De kabelverbinding zorgt voor stabiele en consistente connectiviteit zonder latency.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 8000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 85 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 5099206089822 |
| Vendorcode | 910-005854 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech G G102 Zwart Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 20,95
Logitech G G102 Wit Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 32,95
Logitech G G102 Blauw Muis
Kleur Product:
Blauw
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
€ 33,95
Logitech G G102 Lila Gaming Muis
Kleur Product:
Paars
Draadloos:
Nee
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 1 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | KC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Paars |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik | 500 mA |
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62.1 mm |
| Diepte | 116.6 mm |
| Gewicht | 85 gram |
| Hoogte | 38.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 8000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 25 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 200 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206089822 |
| Vendorcode | 910-005854 |
| Artikelnr | 1004778 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



