Je bent nog niet ingelogd
Logitech G G305 Draadloze Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Logitech G G305 is een draadloze gaming muis ontworpen voor competitieve gamers. Deze muis beschikt over de geavanceerde Logitech HERO-sensor met een maximale resolutie van 12000 dpi en een polling rate van 1000 Hz voor responsieve gameplay. Met zes programmeerbare knoppen, RF 2.4GHz connectiviteit en LED-verlichting biedt deze muis volledige aanpasbaarheid. Het lichte ontwerp van slechts 99 gram zorgt voor comfortabel langdurig gebruik, terwijl de batterijvoeding maximale mobiliteit biedt. Ideaal voor gamers die precisie en prestaties combineren met draadloze vrijheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Sensor | Logitech HERO |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 99 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech-G G305 Zwart Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 39,00
Logitech G G305 Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Blauw
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
Logitech-G G305 Wit Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 59,90
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 250 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 1 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Logitech HERO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Blauw |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 10 |
| Muisvoetjes duurzaamheid | 250 km |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62.1 mm |
| Diepte | 116.6 mm |
| Gewicht | 99 gram |
| Hoogte | 38.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 40 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | DIT HEB JE NODIG USB-poort Windows 7 of later, macOS 10.13 of later of het Chrome OS-besturingssysteem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206092839 |
| Vendorcode | 910-006014 |
| Artikelnr | 1016649 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



