Je bent nog niet ingelogd
Logitech-G G305 Wit Draadloze Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
❮
❯
19x
De Logitech-G G305 Wit is een draadloze gaming muis met geavanceerde prestaties. Deze muis beschikt over de HERO-sensor met een maximale resolutie van 12000 dpi en een polling rate van 1000 Hz voor responsief gamen. De RF 2.4Ghz verbinding zorgt voor draadloze vrijheid, terwijl batterijvoeding het apparaat ondersteunt. Met zes programmeerbare knoppen, LED-verlichting en een licht gewicht van 99 gram biedt deze muis comfort en controle voor uitgebreide gamingtijden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech-G |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Sensor | Logitech HERO |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 99 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech-G G305 Zwart Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 39,00
Logitech G G305 Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Blauw
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 49,00
Logitech-G G305 Wit Draadloze Gaming Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 250 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 1 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Logitech HERO |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 10 |
| Muisvoetjes duurzaamheid | 250 km |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62.1 mm |
| Diepte | 116.6 mm |
| Gewicht | 99 gram |
| Hoogte | 38.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 40 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | DIT HEB JE NODIG USB-poort Windows 7 of later, macOS 10.13 of later of het Chrome OS-besturingssysteem |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206077850 |
| Vendorcode | 910-005292 |
| Artikelnr | 1035242 |
| Merk | Logitech-G |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De geavanceerde HERO-sensor van de draadloze G305 LIGHTSPEED Gaming Mouse levert prestaties van 12.000 DPI, en de draadloze LIGHTSPEED-verbinding biedt een supersnelle rapportagesnelheid van 1 ms. De muis biedt maar liefst 250 uur gamen met één AA-batterij, en het indicatorlampje laat zien wanneer de batterij bijna leeg is. Dankzij een efficiënt mechanisch ontwerp weegt de G305 slechts 99 gram, wat de muis erg beweeglijk maakt. De duurzame, compacte vorm en ingebouwde opslag voor de nano-ontvanger maken van de G305 de ideale reisgenoot waarmee je met zes programmeerbare knoppen klaar bent om te gamen. Alles bij elkaar is deze draadloze LIGHTSPEED-muis voor iedereen een gebruiksklaar en uiterst betaalbaar pakket.
Functies
• HERO-sensor voor 12.000 dpi
• Draadloos met LIGHTSPEED (1 ms)
• Batterijlevensduur van 250 uur
• Superlicht (99 gram)
• 6 programmeerbare knoppen
Functies
• HERO-sensor voor 12.000 dpi
• Draadloos met LIGHTSPEED (1 ms)
• Batterijlevensduur van 250 uur
• Superlicht (99 gram)
• 6 programmeerbare knoppen
Toon meer
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



