Je bent nog niet ingelogd
Logitech Signature M650 Grafiet Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
25x
De Logitech Signature M650 is een draadloze muis geschikt voor thuis- en kantoorgebruik. Deze grafiet gekleurde muis biedt draadloze connectiviteit via Bluetooth en RF 2.4GHz-technologie voor flexibele verbinding met uw apparaten. Met vijf bedieningsknoppen en een maximale resolutie van 2000 dpi zorgt deze muis voor nauwkeurige cursor- en muisbesturing. Het apparaat werkt op batterijen voor onafhankelijk gebruik zonder strikte stroomkabel. Met een gewicht van 101 gram ligt de muis comfortabel in uw hand. Ideaal voor dagelijkse computerwerk en multitasking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 2000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 101 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
| EAN | 5099206097223 |
| Vendorcode | 910-006253 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 24 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Logi Bolt USB Receiver |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Plastic |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 24 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 108.2 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Gewicht | 101 gram |
| Hoogte | 38.8 mm |
| Receiver breedte | 1,87 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Receiver hoogte | 1,44 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Draadloze muis USB-ontvanger 1 AA-batterij Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 2000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Logi Bolt-USB-ontvanger Logi Bolt-USB-ontvanger (gebruik Logi Bolt-logo) Vereist: Vrije USB-poort Windows 10, 11 of later macOS 10.10 of later Linux Chrome OS Draadloze Bluetooth Low Energy-technologie (gebruik Bluetooth-logo) Vereist: Draadloze Bluetooth Low Energy-technologie macOS 10.15 of later iPadOS 13.4 of later Android 8.0 of later Internettoegang voor optionele softwaredownload Geen extra drivers vereist voor ondersteuning van het apparaat in Chrome OS en de meeste gangbare Linux-distributies. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stille klik | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rubberen handgrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iPadOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 64 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206097223 |
| Vendorcode | 910-006253 |
| Artikelnr | 103508 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



