Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
+ 20 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯
18x
De ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition is een draadloze gaming muis met geavanceerde specificaties. Deze muis beschikt over de ROG AimPoint sensor met een maximale resolutie van 36000 dpi en een pollingssnelheid van 1000 Hz voor nauwkeurig gamen. Met vijf programmeerbare knoppen, draadloze connectiviteit via Bluetooth en RF 2.4Ghz, en een licht gewicht van 54 gram biedt deze muis uitstekende mobiliteit. De accu voorziet in draadloze vrijheid, terwijl de LED-verlichting voor gaming sfeer zorgt.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | ROG AimPoint |
| Resolutie (max) | 36000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 54 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 20 EURO CASHBACK
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijduur | 90 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | ROG AimPoint |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Carbon, Nylon |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,15 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 70 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 127.5 mm |
| Diepte | 63.7 mm |
| Gewicht | 54 gram |
| Hoogte | 39.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C -> USB-A |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 2 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 36000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 650 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711081936428 |
| Vendorcode | 90MP02W0-BMUA00 |
| Artikelnr | 1075387 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
ONTVANG 20 EURO CASHBACK!
Ontvang nu bij aankoop van geselecteerde ASUS ROG producten 20 euro cashback!
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Actieperiode: 27-04-2026 t/m 12-07-2026
Claimperiode: 11-05-2026 t/m 26-07-2026
*Cashback is te claimen via ASUS
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ 20 EURO CASHBACK
❮
❯
❮
❯



