Je bent nog niet ingelogd
Razer Leviathan V2 Zwart 65W Soundbar en Subwoofer
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
7x
De Razer Leviathan V2 Zwart is een krachtige 65W soundbar met geïntegreerde subwoofer, ontworpen voor PC-gaming en multimedia. Met 7.1 audiokanalen en drivers in drie formaten (2, 4.8 en 9.5 cm) levert het indrukwekkende geluidskwaliteit. De 14 cm subwoofer zorgt voor diepe bassen, terwijl het frequentiebereik van 45 tot 20.000 Hz een breed audiospectra dekt. Verbind eenvoudig via USB of Bluetooth. Compact design met soundbar van 500 x 91 x 84 mm en aparte subwoofer van 220 x 220 x 242 mm.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 7.1 |
| Vermogen RMS | 65 Watt |
| Frequentiebereik | 45 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Diameter driver speakers | 2, 4.8, 9.5 cm |
| Afmetingen speakers | 500 x 91 x 84 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Diameter driver subwoofer | 14 cm |
| Afmetingen subwoofer | 220 x 220 x 242 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 7.1 |
| Frequentiebereik | 45 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 500 mm |
| Breedte van de subwoofer | 22 cm |
| Diepte | 91,3 mm |
| Diepte van de subwoofer | 22 cm |
| Gewicht | 4350 gram |
| Gewicht subwoofer | 3 kg |
| Hoogte | 84 mm |
| Hoogte van de subwoofer | 24,1 cm |
| Afmetingen speakers | 500 x 91 x 84 mm |
| Soundbar gewicht | 1,4 kg |
| Afmetingen subwoofer | 220 x 220 x 242 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal tweeter drivers | 2 |
| Diameter driver speakers | 2, 4.8, 9.5 cm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 2 cm |
| Diameter driver subwoofer | 14 cm |
| Vermogen RMS | 65 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal full-range drivers | 2 |
| Diameter full-range driver | 9,5 cm |
| Soundbar speaker RMS vermogen | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik subwoofer | 45 - 20000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ophangsysteem voor aan de muur | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419379041 |
| Vendorcode | RZ05-03920100-R3G1 |
| Artikelnr | 1055380 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
