Je bent nog niet ingelogd
Razer Nommo V2 Pro Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
14x
De Razer Nommo V2 Pro Zwart is een geavanceerde 2.1 PC-speakersysteem met Bluetooth-connectiviteit. Dit systeem bestaat uit twee satellietspeakers met 8,3 cm drivers en een krachtige subwoofer met 14 cm driver voor diepe bastonen. Met een frequentiebereik van 40 tot 20.000 Hz levert het systeem een breed geluidsreproductie. De compacte satellietspeakers passen goed op een bureau, terwijl de subwoofer voor diepe lage tonen zorgt. Het systeem combineert stijlvol design met audiokwaliteit voor gaming en multimedia-entertainment op uw pc.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 8.3 cm |
| Afmetingen speakers | 130 x 184 x 181 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Diameter driver subwoofer | 14 cm |
| Afmetingen subwoofer | 300 x 250 x 250 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 40 - 20.000 Hz |
| Luidspreker soort | Volledig bereik |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 181 mm |
| Gewicht | 7310 gram |
| Hoogte | 184 mm |
| Afmetingen speakers | 130 x 184 x 181 mm |
| Afmetingen subwoofer | 300 x 250 x 250 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 3 |
| Diameter driver speakers | 8.3 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Versterker | ✖︎ |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver subwoofer | 14 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910060490 |
| Vendorcode | RZ05-04740100-R3G1 |
| Artikelnr | 1083031 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
