Je bent nog niet ingelogd
Edifier QD35 Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
4x
De Edifier QD35 Zwart is een compacte PC speaker uit de geluidscategorie, ontworpen voor veelzijdig computergebruik. Deze monospeaker biedt 40 Watt RMS vermogen en beschikt over twee drivers met diameters van 2,54 en 7,6 centimeter voor gebalanceerde geluidskwaliteit. Het apparaat ondersteunt zowel draadloze verbinding via Bluetooth als bekabelde aansluiting via 3,5 mm jack of USB-A. Met een frequentiebereik van 60 tot 40.000 Hz levert het een breed spectrum aan geluidskwaliteit. De compacte afmetingen van 278 x 165 x 142 millimeter maken het geschikt voor verschillende werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 1.0 |
| Vermogen RMS | 40 Watt |
| Frequentiebereik | 60 - 40.000 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Diameter driver speakers | 2.54, 7.6 cm |
| Afmetingen speakers | 278 x 165 x 142 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 6923520269990 |
| Vendorcode | QD35-BLK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 1.0 |
| Frequentiebereik | 60 - 40.000 Hz |
| Luidspreker soort | 2-weg |
| Signaal/ruis-verhouding | 85 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 277,8 mm |
| Diepte | 141,7 mm |
| Gewicht | 2640 gram |
| Hoogte | 164,8 mm |
| Afmetingen speakers | 278 x 165 x 142 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 2 |
| Aantal mid-range drivers | 1 |
| Diameter driver speakers | 2.54, 7.6 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Versterker | Ingebouwd |
| Subwoofer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter mid-range driver | 7,62 cm |
| Vermogen RMS | 40 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter mid-range driver | 7,62 cm (3") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 8 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520269990 |
| Vendorcode | QD35-BLK |
| Artikelnr | 1108016 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten

