Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NGS-2344 luidspreker Bruin Bedraad en draadloos 20 W
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De GENESIS NGS-2344 is een compacte 2.0 PC-speaker met 20 Watt vermogen, ontworpen voor zowel bedrade als draadloze verbinding via Bluetooth. Het systeem beschikt over een geïntegreerde subwoofer met 10,2 cm driver voor verbeterde bassen. Met een frequentiebereik van 60 tot 20.000 Hz en aansluitingsmogelijkheden via 3,5 mm en RCA, biedt deze bruin afgewerkte speaker flexibiliteit voor verschillende apparaten. Ideaal voor computergebruikers die naar betere geluidskwaliteit zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio kanalen | 2.0 |
| Vermogen RMS | 20 Watt |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Afmetingen speakers | 230 x 166 x 150 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.0 |
| Frequentiebereik | 60 - 20.000 Hz |
| RMS-vermogen luidsprekers | 10 W |
| Tweeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin |
| Materiaal behuizing | MDF |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Type stroombron | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Regeling van bass-niveau | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 166 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 230 mm |
| Afmetingen speakers | 230 x 166 x 150 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | AC, Audio (35 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Studio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Speaker plaatsing | Vloer |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver subwoofer | 10.2 cm |
| Vermogen RMS | 20 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, RCA |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Treble adjustment | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter hogetonenluidspreker | 3,18 cm (1.25") |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Marktsegment | Consument |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969449624 |
| Vendorcode | NGS-2344 |
| Artikelnr | 1168266 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

