Je bent nog niet ingelogd
Edifier T5S Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Edifier T5S is een krachtige actieve subwoofer voor een optimaal surround sound-experience. Met een vermogen van 70 Watt RMS en een frequentiebereik van 35-115 Hz biedt deze subwoofer diepe, krachtige bastonen. De 22 cm grote driver zorgt voor een gedetailleerd en levendig geluid, ideaal voor muziek, films en gaming. Dankzij de RCA-aansluiting is de T5S eenvoudig te integreren in uw audiosysteem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Edifier |
| Aansluiting | RCA |
| Audio kanalen | 1.0 |
| Vermogen RMS | 70 Watt |
| Frequentiebereik | 35 - 115 Hz |
| Aantal speakers | 1 |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Vermogen subwoofer | 70 Watt |
| Diameter driver subwoofer | 22 cm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 6923520216918 |
| Vendorcode | T5S-BLK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 1.0 |
| Fase controle | ✓︎ |
| Frequentiebereik | 35 - 115 Hz |
| Input sensitiviteit | 150 mV |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | MDF |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte van de subwoofer | 39,9 cm |
| Diepte van de subwoofer | 17 cm |
| Gewicht | 10380 gram |
| Gewicht subwoofer | 10,4 kg |
| Hoogte van de subwoofer | 40 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver subwoofer | 22 cm |
| Vermogen RMS | 70 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | RCA |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Line inputs (RCA) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik subwoofer | 35 - 115 Hz |
| Vermogen subwoofer | 70 Watt |
| Subwoofer sensitiviteit | 85 dB |
| Subwoofertype | Actieve subwoofer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Low pass filter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6923520216918 |
| Vendorcode | T5S-BLK |
| Artikelnr | 158011 |
| Merk | Edifier |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
