Je bent nog niet ingelogd
Trust Avora 2.1 Subwoofer Speakerset
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
8x
De Trust Avora 2.1 Subwoofer Speakerset biedt een complete audio-ervaring voor je pc. Met 2 satellietspeakers en een krachtige subwoofer zorgt het 2.1-kanaal systeem voor volle, rijke geluid. Het 9 Watt vermogen en frequentiebereik van 100 tot 20.000 Hz leveren zowel diepe bassen als heldere hoge tonen. De compacte speakers met 6,5 cm drivers en geïntegreerde subwoofer passen gemakkelijk op je bureau. Beide aansluitingsopties: 3,5 mm jack en USB-A maken het flexibel inzetbaar.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Audio kanalen | 2.1 |
| Vermogen RMS | 9 Watt |
| Frequentiebereik | 100 - 20.000 Hz |
| Aantal speakers | 2 |
| Diameter driver speakers | 6.5 cm |
| Afmetingen speakers | 78 x 90 x 70 mm |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Afmetingen subwoofer | 124 x 166 x 98 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio kanalen | 2.1 |
| Frequentiebereik | 100 - 20.000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 993 gram |
| Afmetingen speakers | 78 x 90 x 70 mm |
| Afmetingen subwoofer | 124 x 166 x 98 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter driver speakers | 6.5 cm |
| Speaker plaatsing | Tafelblad/Boekenplank |
| Subwoofer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen RMS | 9 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | 3.5 mm, USB-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal speakers | 2 |
| Vermogen speakers | 9 Watt |
| Piek vermogen satteliet luidspreker | 18 W |
| Satellite speaker type | 2-weg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Subwoofertype | Actieve subwoofer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Amplification device meegeleverd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439204421 |
| Vendorcode | 20442 |
| Artikelnr | 755876 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
2.1 subwoofer luidsprekerset met USB-voeding
Compacte 2.1 subwoofer luidsprekerset met USB-voeding en met houten subwoofer, voor pc en laptop
Geluid op maximaal
Geef je muziek en films het heldere geluid dat ze verdienen met de Avora. Deze 2.1 speakerset heeft een piekvermogen van 18W (9W RMS) en een subwoofer met volume- en basbediening waarmee je audio nog beter klinkt.
Waar is dat feestje?
Klein formaat, groots geluid. Deze speakerset is compact en past daardoor perfect op je bureau of waar je maar wilt. Je kunt hem aansluiten via USB, dus plug hem in je pc of laptop in (geen stopcontact nodig) en laat het feest beginnen.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



