Je bent nog niet ingelogd
Corsair HS55 Draadloos Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Corsair HS55 Draadloos Wit is een over-ear headset ontworpen voor gamers op meerdere platforms. Met USB-aansluiting en Bluetooth-connectiviteit biedt dit model flexibiliteit bij het verbinden met pc, PlayStation 4 en PlayStation 5. Het apparaat beschikt over volumeregeling en weegt slechts 274 gram, wat zorgt voor comfortabel langdurig gebruik. De draadloze functionaliteit stelt gebruikers in staat zich vrij te bewegen tijdens het gamen of naar audio luisteren. Dit model combineert praktische eigenschappen met een modern wit ontwerp.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 274 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
| EAN | 840006657903 |
| Vendorcode | CA-9011281-EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 24 uur |
| Levensduur van de batterij | 1440 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 1,75 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,175 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 15,24 m |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Verstelbare hoofdband | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 274 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid koptelefoon | 114 dB |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplader | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -41 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentierespons (muziekmodus) | 20 - 20000 Hz |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | Virtual 7.1 surround sound |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006657903 |
| Vendorcode | CA-9011281-EU |
| Artikelnr | 1077647 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯