Je bent nog niet ingelogd
Corsair Virtuoso Max Draadloos Carbon
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Corsair Virtuoso Max Draadloos Carbon is een premium over-ear headset ontworpen voor gamers en muziekliefhebbers. Met actieve ruisonderdrukking en Bluetooth-connectiviteit biedt deze headset flexibiliteit op pc, PlayStation 4 en PlayStation 5. De USB-C aansluiting zorgt voor snelle oplaading, terwijl het gewicht van 412 gram comfort mogelijk maakt bij langdurig gebruik. De ingebouwde volumeregeling geeft je volle controle over je audioervaring. Deze kabel- en draadloze headset combineert geavanceerde audiotechnologie met modern design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB-C |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 412 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 840440484615 |
| Vendorcode | CA-9011372-WW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gesprekstijd (ANC uit) | 60 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 40.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 4, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Handheld |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Grijs |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 412 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | Grafeen |
| Gevoeligheid koptelefoon | 118 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Ruisonderdrukkingstype | Adaptief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal drivers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | 38 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✖︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Omnidirectioneel |
| Virtual Surround-technologie | Dolby Atmos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440484615 |
| Vendorcode | CA-9011372-WW |
| Artikelnr | 1153982 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯