Je bent nog niet ingelogd
Razer Kraken V4 X Minecraft Editie Bedraad Groen
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Razer Kraken V4 X Minecraft Editie is een bedraad gaming-headset met on-ear oorstukken, speciaal ontworpen voor Minecraft-fans. Deze koptelefoon is compatibel met Nintendo Switch, PC en PlayStation 5, waardoor je op meerdere platforms kunt spelen. Met USB-aansluiting en een 1,80 meter lange kabel biedt het gemak en flexibiliteit. De geïntegreerde volumeregeling stelt je in staat om het geluid moeiteloos aan te passen. Met een licht gewicht van slechts 310 gram draagt het comfortabel tijdens langdurig gamen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 310 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8887910061534 |
| Vendorcode | RZ04-05180200-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 310 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | TriForce |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910061534 |
| Vendorcode | RZ04-05180200-R3M1 |
| Artikelnr | 1159977 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯




