Je bent nog niet ingelogd
Razer Kraken V4 X Pokemon Gaming Headset
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Razer Kraken V4 X Pokemon Gaming Headset is een bedraad on-ear headset speciaal ontworpen voor gamers. Met USB-aansluiting en een kabellengte van 1,80 meter biedt dit apparaat compatibiliteit met PC, PlayStation 5 en Xbox Series X/S. De headset beschikt over volumeregeling en weegt slechts 310 gram, wat zorgt voor comfortabel langdurig gamen. Het Pokemon-design maakt het een opvallende keuze voor fans van het populaire franchise. Ideaal voor wie een betrouwbare audio-oplossing zoekt met breed platformondersteuning.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S |
| Bedraad | ✓︎ |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 310 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 8887910061541 |
| Vendorcode | RZ04-05180300-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20 - 20.000, 20 - 20000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Backlight-kleur | Meerkleurig |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur Product | Geel, Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 310 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Driver type | TriForce |
| Type Oorstuk | On-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal | 1 |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gevoeligheid microfoon | -42 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedraad | ✓︎ |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-C / USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bedieningstoetsen | Dempen, Volume +, Volume - |
| Microphone direction type | Unidirectioneel |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type regeleenheid | On-ear control unit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Impedantie | 32 Ohm |
| Marktsegment | Consument |
| Virtuele surround | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910061541 |
| Vendorcode | RZ04-05180300-R3M1 |
| Artikelnr | 1164460 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




