Je bent nog niet ingelogd
Sony INZONE H9 II draadloze gaming headset met Noise Cancelling in wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Sony INZONE H9 II is een premium draadloze gaming headset speciaal ontworpen voor PC en PlayStation 5-spelers. Dit over-ear model biedt geavanceerde noise cancelling technologie voor optimale concentratie tijdens gameplay. Met Bluetooth-connectiviteit en een USB-verbinding beschikt de headset over volumeregeling voor persoonlijke geluidsinstellingen. Het apparaat weegt slechts 260 gram, wat zorgt voor comfortabel langdurig dragen. De meegeleverde 2 meter kabel biedt flexibiliteit bij gebruik. Perfect voor wie professioneel gaming comfort en audiokwaliteit combineert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Sony |
| Geschikt voor | PC, PlayStation 5 |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Aansluiting | USB |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Gewicht | 260 gram |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4548736170896 |
| Vendorcode | WHG910NW.CE7 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 30 uur |
| Levensduur van de batterij | 1800 min |
| Oplaadtijd | 210 min |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentiebereik | 5 - 20.000 Hz |
| Microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikt voor | PC, PlayStation 5 |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | Stereofonisch |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IPX4 |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Type product | Headset |
| Volumeregeling | ✓︎ |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbron | USB |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 272 mm |
| Diepte | 295 mm |
| Gewicht | 260 gram |
| Hoogte | 95 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type klankkast | Gesloten |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Driver type | Dynamisch |
| Gevoeligheid koptelefoon | 111 dB |
| Noise Cancelling | ✓︎ |
| Type Oorstuk | Over-ear |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gaming headset | ✓︎ |
| 2.4 GHz | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd | Volwassene |
| Aantal | 1 |
| Geschikt voor gebruik binnen | ✓︎ |
| Ontworpen voor kinderen | ✖︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon mute | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu gestuurd | ✓︎ |
| Bedraad | ✖︎ |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-profielen | A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP, SBC |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microphone direction type | Cardioïde |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diafragmamateriaal | Koolstof |
| Impedantie | 440 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4548736170896 |
| Vendorcode | WHG910NW.CE7 |
| Artikelnr | 1165366 |
| Merk | Sony |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯