Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 14 Pro Slim Kit RNUC14RVKU700000I Intel Core Ultra 7 155H Barebones PC
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
5x
De ASUS NUC 14 Pro Slim Kit is een compact barebones systeem met een Intel Core Ultra 7 155H processor. Dit 16-core processsor bereikt snelheden tot 4,80 GHz en biedt uitstekende prestaties voor professionele toepassingen. Het systeem beschikt over 2 DDR5-geheugenslots voor uitbreidbaarheid, evenals 4 USB-poorten en 1 USB-C poort voor connectiviteit. Met dubbele HDMI-uitgangen ondersteunt het meerdere displays. De compacte Slim-vorm maakt het ideaal voor kantoor- en mobiele werkoplossingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Model | 155H |
| Processor Cores | 16 |
| Processor Snelheid | 4.80 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
549,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 6,32 A |
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Supported memory clock speeds | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 480 gram |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Koperen ethernetbekabelingstechnologie | 2.5GBASE-T |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 2 |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 16 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 0,7 MHz |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 4.80 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,8 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 22 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® CoreTM Ultra (Series 1) |
| Processor Model | 155H |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387492338 |
| Vendorcode | 90AR0062-M000B0 |
| Artikelnr | 1126811 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯