Je bent nog niet ingelogd
Shuttle XPC slim Barebone XB860G2 - S1851, Intel H860, 1xDP, 2xHDMI, 2 PCIe Slots (1x 16X & 1x X1),
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle XPC slim Barebone XB860G2 - S1851 is een compacte bareboneopstelling met Intel H860-chipset, ideaal voor gebruikers die een krachtige en energiezuinige systeem zoeken. Dit model beschikt over 2 DDR5-geheugenslots voor uitbreidbare prestaties, 1 USB-C poort voor snelle gegevensoverdracht en 2 HDMI-uitgangen voor multi-monitorsetup. Met 1 PCIe 16X en 1 PCIe X1-slot biedt het voldoende expansiemogelijkheden. Het compacte design maakt het geschikt voor kantoor-, media- en zakelijke toepassingen waarbij ruimte en efficiëntie centraal staan.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 887993008134 |
| Vendorcode | XB860G2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | UKCA, CE, Federal Communications Commission (FCC), BSMI, RCM, VCCI, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Type behuizing | 3,5L maat pc |
| Type koeling | Actief |
| Type product | PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19.5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 9,23 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 180 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 238 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Gewicht | 1900 gram |
| Hoogte | 72.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| LAN controller | Intel I226-LM, Intel® I219-LM |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 3 |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| M.2 Slot aanwezig | PCI Express |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0/2.1 |
| VGA uit | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset moederbord | Intel B860 |
| Moederbord form factor | Mini iTX |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Socket | 1851 |
| Type processor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ErP, ENERGY STAR |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993008134 |
| Vendorcode | XB860G2 |
| Artikelnr | 1169432 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
