Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D Micro HDMI© naar HDMI© 2.0 4K60Hz Kabel 1M
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De CLUB3D Micro HDMI naar HDMI 2.0 4K60Hz Kabel van 1 meter biedt een betrouwbare verbinding voor uw audiovisuele apparaten. Met HDMI 2.0-standaard en een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel 4K-resolutie bij 60Hz. De kabel is voorzien van ARC-functionaliteit voor geavanceerde audioverwerking en HDR-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit. Het zwarte ontwerp past in elke setup. Ideaal voor het verbinden van Micro HDMI-apparaten met standaard HDMI-aansluitingen over een afstand van 1 meter.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
| EAN | 8719214470678 |
| Vendorcode | CAC-1351 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ROHS, FCC, CE EMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 11 x 35 x 7 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 20 x 46 x 9 mm |
| Gewicht | 42 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard), Type D (Micro) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214470678 |
| Vendorcode | CAC-1351 |
| Artikelnr | 194838 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯