Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36771 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
1x
De Lindy 36771 is een HDMI-kabel van 1 meter geschikt voor moderne audiovisuele toepassingen. Met ondersteuning voor HDMI 2.1 biedt deze kabel een bandbreedte van 48 Gbps, wat het mogelijk maakt om hoogwaardige videosignalen over te dragen. De kabel ondersteunt ARC en eARC voor geavanceerde audiocommunicatie, evenals HDR voor verbeterde beeldkwaliteit. Het zwarte design maakt deze kabel geschikt voor diverse installaties. Ideaal voor het verbinden van apparaten op korte afstand in thuisbioscopen en media-installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
| EAN | 4002888367714 |
| Vendorcode | 36771 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lindy 36770 HDMI kabel 0,5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 7,95
Lindy 36771 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Lindy 36773 HDMI kabel 2 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
Lindy 36773 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
Lindy 36774 HDMI kabel 5 m HDMI Type A (Standaard) 3 x HDMI Type A (Standard) Zwart
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 19,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | RoHS & REACH UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Nylon/polyvinylchloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 20 x 34,2 x 10,9 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 20 x 34,2 x 10,9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Contactmateriaal | Fosfor koper |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Materiaal beveiliging | Aluminium |
| RGB-ondersteuning | 4:4:4 |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Koper |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Connector-materiaal | Aluminium |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 7680 x 4320 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888367714 |
| Vendorcode | 36771 |
| Artikelnr | 943474 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯