Je bent nog niet ingelogd
LogiLink CH0077 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
6x
De LogiLink CH0077 HDMI kabel biedt een betrouwbare verbinding met een lengte van 1 meter. Deze kabel ondersteunt HDMI versie 2.1 met een indrukwekkende bandbreedte van 48 Gbps, ideal voor high-speed datatransmissie. Met ondersteuning voor ARC en eARC kunt u audio terugsturen via uw HDMI-verbinding. HDR-functionaliteit zorgt voor verbeterde beeldkwaliteit met uitgebreid dynamisch bereik. De kabel is uitgevoerd in zwart en geschikt voor diverse multimediatoepassing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
| EAN | 4052792051858 |
| Vendorcode | CH0077 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
LogiLink CH0077 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
LogiLink CH0078 HDMI kabel 2 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 8,95
LogiLink CH0079 HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
LogiLink CH0080 HDMI kabel 5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 15,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792051858 |
| Vendorcode | CH0077 |
| Artikelnr | 276323 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯