Je bent nog niet ingelogd
Lindy 41676 HDMI/HDMI 4.5m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 41676 is een HDMI-kabel van 4,5 meter met ondersteuning voor HDMI 1.4 standaard. Deze kabel biedt een bandbreedte van 10,2 Gbps en beschikt over ARC-functionaliteit voor verbeterde audiodoorgave. Dankzij de Ethernet-ondersteuning kunt u ook gegevens verzenden via de HDMI-verbinding. De kabel is verkrijgbaar in drie elegante kleuren: goud, zilver en zwart, wat flexibiliteit biedt voor verschillende instellingen en interieurstijlen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 4.50 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Goud, Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
| EAN | 4002888416764 |
| Vendorcode | 41676 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Goud, Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Kabellengte | 4.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888416764 |
| Vendorcode | 41676 |
| Artikelnr | 972322 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯