Je bent nog niet ingelogd
Gembird TG-G15-02 heat sink compound Koelpasta 4,63 W/m·K 15 g
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
4x
Gembird TG-G15-02 is een warmtegeleidende koelpasta die ontworpen is om de warmtetransfer tussen een CPU-koeler en het processoroppervlak te verbeteren. Met een thermische geleidbaarheid van 4,6 W/m·K kan deze pasta helpen om de temperatuur van de CPU laag te houden. De pasta komt in een handige tube van 15 gram, waardoor het eenvoudig aan te brengen is op computer-onderdelen. Deze koelpasta is een praktische keuze voor gebruikers die de koeling van hun systeem willen optimaliseren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Productsoort | Koelpasta |
| Thermische geleidbaarheid | 4.6 W/m·K |
| Inhoud (g) | 24 g |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
| EAN | 8716309102698 |
| Vendorcode | TG-G15-02 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ROHS, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur van het product | Grijs |
| Productsoort | Koelpasta |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud (g) | 24 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Constitutief bestanddeel | Silicone |
| Dichtheid | 3,15 g/cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Thermale weerstand | 0,0087 °C/W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Carbonpercentage | 35 procent |
| Siliconepercentage | 15 procent |
| Thermische geleidbaarheid | 4.6 W/m·K |
| Viscositeit | 12500 Pa s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309102698 |
| Vendorcode | TG-G15-02 |
| Artikelnr | 1051269 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯