Je bent nog niet ingelogd
HP 981X High Yield Cyan Original PageWide Cartridge Cartridge 10000pagina's Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De HP 981X High Yield Cyan Original PageWide Cartridge is een veelzijdige en betrouwbare cyaan tonercartridge voor uw printer. Met een afdrukvolume van 10.000 pagina's biedt deze cartridge een efficiënte en kostenbesparende oplossing voor uw printbehoeften. Ontworpen voor compatibiliteit en hoge prestaties, is deze cartridge een aantrekkelijke keuze voor professionele printtoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Printcapaciteit | 10000 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
| EAN | 0889296095255 |
| Vendorcode | L0R09A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 981X High Yield Cyan Original PageWide Cartridge Cartridge 10000pagina's Cyaan
Kleur toner/inkt:
Cyaan
Bekijk vergelijking
Huidig
HP 981X High Yield Yellow Original PageWide Cartridge Cartridge 10000pagina's Geel
Kleur toner/inkt:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 191,95
HP 981X High Yield Black Original PageWide Cartridge Cartridge 11000pagina's Zwart
Kleur toner/inkt:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 149,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | PageWide Enterprise Color 556 series, PageWide Enterprise Color MFP 586 series |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 215 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Gewicht | 250 g |
| Hoogte | 47 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Cartridges / Toners | 1 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Printcapaciteit | 10000 Pagina(s) |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Multipack | ✖︎ |
| OEM-code | L0R09A |
| Origineel | ✓︎ |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 10000 pagina's |
| Kleur toner/inkt | Cyaan |
| Zwart | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0889296095255 |
| Vendorcode | L0R09A |
| Artikelnr | 133167 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Ideaal om consistente, professionele kleurendocumenten te produceren met de hoge snelheden waarvoor uw HP PageWide Enterprise printer ontworpen is.
Toon meer
❮
❯
❮
❯