Je bent nog niet ingelogd
Lanberg AK-1006-B rack-toebehoren Verstelbare plank
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
1x
De Lanberg AK-1006-B is een verstelbare plank behorend tot de categorie rack toebehoren. Dit product in zwart is ontworpen voor gebruik in behuizingen en biedt flexibiliteit bij het organiseren van uw apparatuur. De verstelbare eigenschappen maken het mogelijk om de plank aan te passen aan uw specifieke behoeften. Dit toebehoren stelt u in staat om de ruimte in uw rack optimaal te benutten en uw opstelling efficiënt in te richten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lanberg |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
| EAN | 5901969403633 |
| Vendorcode | AK-1006-B |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 33,95
laatste 90 dagen: 33,95
30,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | Verstelbare plank |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 465 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 2640 gram |
| Hoogte | 48 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maat Rack | 19" |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draagvermogen (max) | 60 Kg |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969403633 |
| Vendorcode | AK-1006-B |
| Artikelnr | 303684 |
| Merk | Lanberg |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten