Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech 88887320 rack-toebehoren Blinde paneel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
3x
Inter-Tech 88887320 is een zwart blind paneel voor rack-installaties. Dit stuk rack toebehoren van Inter-Tech is ontworpen voor gebruik in behuizingen en biedt een professionele afwerkingsoplossing. Het blinde paneel helpt bij het optimaliseren van de luchtstroom en het onderhouden van een nette, georganiseerde rackindeling. Dit accessoire is geschikt voor standaard rackconfiguaties en biedt een praktische manier om ongebruikte rackruimte af te dekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Rackcapaciteit | 3U |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2021 |
| EAN | 4260455646246 |
| Vendorcode | 88887320 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Soort | Blinde paneel |
| Rackcapaciteit | 3U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 482 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Gewicht | 620 gram |
| Hoogte | 134 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455646246 |
| Vendorcode | 88887320 |
| Artikelnr | 306973 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯